Odborný/á referent/ka pro výzkum lesa (Krásná Lípa)

Správa Národního parku České Švýcarsko nabízí v obci Krásná Lípa volnou pracovní pozici "Odborný/á referent/ka pro výzkum lesa". Nástupní mzda je 27 250 – 40 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný/á referent/ka pro výzkum lesa
Obor(y):
Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví
Obec:
Krásná Lípa
Mzda:
27 250 – 40 120 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Správa Národního parku České Švýcarsko
Pražská 457/52
40746

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Jetřichovice / Krásná Lípa / Děčín dle dohody

Požadavky: vysokoškolské vzdělání lesnického nebo přírodovědného směru; trestní bezúhonnost; nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§303, odst.3 Zákona 262/2006Sb., zákoníku práce); řidičský průkaz typu B - aktivní řidič; dobrá uživatelská úroveň práce na PC; velmi dobré komunikační schopnosti; cizí jazyk výhodou (němčina, angličtina); základní znalost práce s GIS.

Náplň práce: tvorba odborných podkladů se zaměřením na lesní ekosystémy a management: např. plány péče, zásady péče; příprava a odborná podpora při tvorbě LHP; podpora a koordinace lesnického výzkumu a monitoringu; součinnost při plánování a dohledu lesnických managementových činností; sledování stavu lesních biotopů; práce v gisovém prostředí (tvorba dat, databází a výstupů)

Hrubá mzda: výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost profesního vzdělávání, zaměstnanecké benefity FKSP, možnost bydlení

Kontakt: Jiřina Skalová, tel. 412 354 045, e-mail: j.skalova@npcs.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Jiřina Skalová
telefon: 412354045
email: j.skalova@npcs.cz

Správa Národního parku České Švýcarsko
Krásná Lípa
40746


Poslední změna: před 1 týdnem