Technik a obsluha strojů ve výrobě AL a PVC oken (Jiřetín pod Jedlovou)

SAMAT, spol. s r.o. nabízí v obci Jiřetín pod Jedlovou volnou pracovní pozici "Technik a obsluha strojů ve výrobě AL a PVC oken". Nástupní mzda je od 26 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik a obsluha strojů ve výrobě AL a PVC oken
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Jiřetín pod Jedlovou
Mzda:
od 26 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SAMAT, spol. s r.o. - 01 (sídlo)
Nádražní 259
40756

Další informace o volném místu

Jedná se o práci technika ve výrobě plastových a hliníkových oken. Hlavní náplní práce: zpracování technické dokumentace pro výrobu, zaměřování otvorů na stavbě, organizace výroby výplní/montážní skupiny/dopravy, obsluha strojů na výrobu plastových a hliníkových oken. Doplňková činnost: zpracování cenových nabídek, komunikace se zákazníkem, vyhledávání nových obchodních kontaktů.
Občasná práce o víkendu, práce přes čas, odolnost vůči stresu. Preferujeme uchazeče, který má zkušenosti s obsluhou strojů, jež se používají ve výrobě plastových a hliníkových oken a montáží dle norem DIN. Požadujeme praxi minimálně 2 roky ve výrobě plastových a hliníkových oken nebo v příbuzném oboru, znalost softwaru Winkhaus Okna (bude ověřeno zaměstnavatelem). Po nástupu do zaměstnání bude zaměstnanec povinen uzavřit pojištění odpovědnosti (tzv. pojistka na blbost)

Kontakt: e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Simona Vágnerová
email: simona.vagnerova@samat.cz

SAMAT, spol. s r.o. - 01 (sídlo)
Jiřetín pod Jedlovou
40756

telefon: 412371719
email: simona.vagnerova@samat.cz


Poslední změna: před 7 měsíci